P | G | E | D | DG | ||
---|---|---|---|---|---|---|
19 | 7 | 4 | 8 | 25-28 | Historial > | |
80 | 15 | 17 | 48 | 67-150 | Historial > | |
1 | 1 | 0 | 0 | 2-1 | Historial > | |
28 | 1 | 0 | 27 | 12-155 | Historial > | |
10 | 1 | 3 | 6 | 9-16 | Historial > | |
13 | 2 | 1 | 10 | 13-28 | Historial > | |
151 | 27 | 25 | 99 | 128-378 |
D | 2022-06-05 | 17:00 | (C) | Botafogo Cabanas | 1-2 | J34 | |||
D | 2022-06-04 | 17:00 | (F) | AD Quinta do Conde | 8-0 | J29 | |||
D | 2022-05-21 | 11:00 | (C) | U. Santiago | 1-4 | J28 | |||
D | 2022-05-15 | 17:00 | (F) | Amora FC B | 13-0 | J27 | |||
D | 2022-05-07 | 11:00 | (C) | Comércio e Indústria | 0-3 | J26 | |||
D | 2022-04-30 | 16:00 | (F) | Vasco da Gama Sines | 6-0 | J25 | |||
D | 2022-04-09 | 16:00 | (F) | Charneca Caparica | 6-0 | J23 | |||
D | 2022-04-02 | (C) | Sesimbra | 1-4 | J22 | ||||
D | 2022-03-26 | (F) | Palmelense | 9-0 | J21 | ||||
D | 2022-03-19 | (C) | Moitense | 0-4 | J20 | ||||
D | 2022-03-05 | (C) | Fabril Barreiro | 0-11 | J18 | ||||
D | 2022-02-26 | (C) | Pescadores | 1-9 | J17 | ||||
D | 2022-02-19 | 15:00 | (F) | Alcochetense | 6-0 | J16 | |||
D | 2022-02-12 | 15:00 | (F) | U. Santiago | 4-1 | J13 | |||
D | 2022-01-29 | 15:00 | (C) | Amora FC B | 1-3 | J12 | |||
D | 2022-01-22 | 15:00 | (C) | AD Quinta do Conde | 0-4 | J14 | |||
D | 2021-12-11 | 15:00 | (F) | Comércio e Indústria | 12-0 | J11 | |||
V | 2021-12-11 | (C) | Afonsoeirense | 2-1 | J4 | ||||
D | 2021-12-08 | 15:00 | (C) | Alcochetense | 1-8 | J1 | |||
D | 2021-12-05 | (C) | Vasco da Gama Sines | 0-3 | J10 | ||||
D | 2021-11-27 | (F) | Os Pelezinhos | 6-0 | J9 | ||||
D | 2021-11-21 | 15:00 | (C) | Charneca Caparica | 0-1 | J8 | |||
D | 2021-11-13 | (F) | Sesimbra | 3-0 | J7 | ||||
D | 2021-11-06 | 15:00 | (C) | Palmelense | 1-2 | J6 | |||
D | 2021-10-30 | 15:00 | (F) | Moitense | 3-0 | J5 | |||
D | 2021-10-23 | 15:00 | (C) | Pinhalnovense | 0-4 | J4 | |||
D | 2021-10-16 | 15:00 | (F) | Fabril Barreiro | 8-0 | J3 | |||
D | 2021-10-09 | 15:00 | (F) | Pescadores | 8-1 | J2 | |||
D | 2020-02-16 | 15:00 | (C) | ACRUT Zambujalense | 1-3 | J16 | |||
E | 2020-02-02 | 15:00 | (F) | GD Lagameças | 1-1 | J15 | |||
E | 2020-01-19 | 15:00 | (C) | CDR Águas de Moura | 1-1 | J14 | |||
D | 2020-01-12 | 15:00 | (F) | Almada AC | 2-0 | J13 | |||
V | 2020-01-05 | 15:00 | (C) | Estrela St. André | 2-0 | J12 | |||
D | 2019-12-29 | 15:00 | (C) | GC Corroios | 1-2 | J26 | |||
D | 2019-12-15 | 15:00 | (C) | Quintajense | 2-4 | J10 | |||
D | 2019-12-08 | 15:00 | (F) | Alcacerense | 1-0 | J9 | |||
E | 2019-12-01 | 15:00 | (C) | Trafaria | 0-0 | J8 | |||
D | 2018-10-27 | 15:00 | (C) | Os Pelezinhos | 1-2 | J3 | |||
V | 2018-10-20 | 15:00 | (C) | Trafaria | 3-1 | J2 | |||
D | 2017-12-03 | (F) | Beira-Mar Almada | 2-0 | J9 | ||||
12 |